1994 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Hilal Peyzaj 2000 yılına kadar yapısal ve bitkisel peyzaj uygulamaları, altyapı ve üst-yapı inşaat uygulamaları ile faaliyet göstermiştir. Bu alanda özellikle Marmara Bölgesinde taahhüt etmiş olduğu birçok park yapım, kavşak düzenlemeleri, şehirlerarası – şehir içi yol ağaçlandırmaları, toplu konut ve spor sahaları peyzaj bakım hizmeti v.b işleri başarıyla tamamlamıştır.

2000 yılından itibaren yapısal ve bitkisel peyzaj uygulamalarının yanına hazır doğal rulo çim üreticiliğini de eklemiş olup sektördeki öncü firmalar haline gelmiştir.

Firmamız Peyzaj sektöründeki 20 yıllık tecrübesi ve “dört mevsim yeşil” alanlar parolası ile yaşanabilir mekanlar oluşturmayı hedeflemektedir. Yarınlara umutla bakan, güçlü idari ve mali yapımızla, teknolojiye ve gelişime önem veren yeniliğe açık teknik kadromuzla, Peyzaj ve Doğal Rulo Çim sektöründe zirve ve kaliteyi elde etmiş zaman ve maliyette minimum, memnuniyetiniz için maksimum bilinciyle hareket eden bir firmayız.

Faaliyet alanlarımız, küçük ölçekli yapılardan başlayıp, toplu konut ve spor alanları, büyük ve küçük ölçekte kentsel park alanları, oteller ve tatil köyleri, çatı bahçeleri, sanayi bölgeleri ve fabrikalar, barajlar, yapay göletler, enerji santralleri gibi alanlarda yapısal ve bitkisel peyzaj uygulamaları, oto yollar ve demir yolları gibi alanlarda sahanın ekolojik yapısına uygun bir şekilde bitkilendirme ve peyzaj faaliyetleri yapmaktayız.

Bu faaliyetlere ek olarak, Doğal Rulo Çim üretimi, periyodik bakımlar, proje ve danışmanlık hizmetleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Misyonumuz

Hilal Peyzaj – Hilal Çim, 2000 yılından itibaren Hazır Doğal Rulo Çim üretimi yapmakta olup birçok alanda özenli çalışmalara imza atarak, bu çalışmaları ülkemize ilkeli bir şekilde taşımanın haklı gururunu yaşamaktadır. 4000 dönümlük üretim tesislerinde farklı tohum karışımlarıyla kaliteyi hedef alarak, toplu konutlarda, spor sahalarında , rekreasyon alanlarında kullanılmak üzere hazır doğal çim üretmektedir.

Vizyonumuz

  • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak.
  • Hizmet potansiyelimizi arttırmak.
  • Hizmet kalitesini etkileyen tüm personellerin donanımlı, aktif, müşteri ilişkilerinde etkin olmasını sağlamak.
  • Kaliteli üretim ve uygulamaların sürekliliğini sağlamak.
  • Sürekli gelişme bilinciyle çalışmak.

Çimlendirme Formu

0 (542) 546 82 96 Nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

banner